joommaster team
Bulunduğunuz yer:
Sitemiz Kurulmuştur. PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 29 Haziran 2009 00:49

SİTEMİZ KURULMUŞTUR......

Sitemize www.karamustafaoğlu.org yada www.karamustafa.org  WEB adreslerini yazarak girebilirsiniz.Lütfen bu adresleri aklınızda tutunuz ve sık kullanılanlara ekleyiniz.

AMACIMIZ: Aynı kökten geldiğine inandığımız ailemiz Rize'den Kastamonu,İstanbul'a ,Ordu ve Giresun'dan ,Kayseri, Hatay ,Kıbrıs'a,Yunanistan ve Bulgaristan'a kadar her yerde varız .Tüm ailemizin neden bu kadar dağıldığını bulmak ve tüm bu insanlarımızın yeniden tanışmalarını temin etmek sitemizin temel amacıdır.

Soyadı yasası çıktığında asıl soyadımız olan "Karamustafaoğlu" nu almamıza izin verilmemiş o nedenle insanlarımız ya bu soyada ekler yaparak yada başka soyadlar alarak yaşamaya devam etmişler.Katırcı,Karaduman,Şahin,Albayrak,Karadeniz, Karamustafalıoğlu şu ana kadar tespit edebildiğimiz kullanılan soyadlardır.

Yaptığımız incelemelerde göç nedenlerinin ortak hikayelere dayandığını görmekteyiz zamanla sitemizde  bu ortak hikayeleri yayınlayacağız.

Elinde bilgi,belge,resim ailemize ait her ne varsa dostlarımızın bunları geliştireceğimiz sitemizde yayınlamalarını yada yayınlamak üzere bize iletmelerini diliyoruz.

Sitemiz sizin ilginize ve bilginize muhtaç lütfen yaşlılarımızdan ailemizin geçmişine dönük bildiklerini anlattırınız ve bu çok değerli bilgileri kaydediniz.Sonra da buradan bu kayıtları herkese ulaştıralım.  İstanbul-29.06.2009

Sevgi ve saygılarımla,

Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU
İnş..Müh.(İ.T.Ü.)

 

 

Cumartesi, 17 Nisan 2010 16:36 tarihinde güncellendi
 


KARAMUSTAFAOĞLU GRUP Şirketlerimizi incelemek için resmi tıklayınız

Reklam

KMOSigorta Acenteliği

Reklam

Ytong

Reklam