joommaster team
Bulunduğunuz yer:
AYBALA KREŞ’İN MUHTEŞEM GECESİ PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Cumartesi, 03 Nisan 2010 20:03

Kayseri’de Aybala Kreş ve Okul öncesi Eğitimin bir yıllık çalışmalarının sergilendiği gecede seyirciler minikleri ayakta alkışladılar.

Aybala Kreş ve Okul öncesi Eğitimin bir yıllık çalışmalarının sergilendiği gecede seyirciler minikleri ayakta alkışladılar.Gecede sergilenen birbirinden güzel oyunlar ve rondlar velilere sevinç gözyaşları döktürdü.
 
Aybala Kreş ve Gündüz Bakımevi kurucuları;
Fatma Karamustafaoğlu ve Mehtap Durusoy, 1 yıllık emeklerinin ziyan olmadığını, çok mutlu, gururlu ve onurlu olduklarını söylediler. Aynı azim, kalite ve titizlikle 2009-2010 eğitim-öğretim yılına devam edeceklerinden bahsettiler, daha farklı bir eğitim sözü verdiler.2008-2009 eğitim-öğretim yılı son bulmuş ve yaz dönemine başlamalarıyla okullarında açtıkları yaz okullarında yüzme, binicilik ve ebru kursları vereceklerini, bazı ilkleri gerçekleştireceklerinin sözünü verdiler.
 
Katılan ünlü simalarla dikkatleri üzerine çeken Aybala Kreşin onur konukları arasında Mustafa İpek, Musa Uğurlu, Burhan Karamustafaoğlu, eğitimci olan Aybala Kreşin kurucuları Fatma Karamustafaoğlu ve Muhtap Durusoy’a tebriklerini sunarak başarılarının devamını dilediler.
 
Aybala Kreş sahipleri Fatma Karamustafaoğlu ve Mehtap Durusoy, gecede sponsor olan ve emekleri geçen Paşalar Şekerleme’ye, İlayda Kuaför’e, Atilla Kuruşçu’ya, Sude Kuaföre, İpek Muhasebe’ye teşekkürlerini sundular.
 
Kaynak: www.kayserihakimiyet.com
Cumartesi, 03 Nisan 2010 20:07 tarihinde güncellendi
 


KARAMUSTAFAOĞLU GRUP Şirketlerimizi incelemek için resmi tıklayınız

Reklam

KMOSigorta Acenteliği

Reklam

Ytong

Reklam